novetvare slovensky novetvare english
novetvare na facebooku

1. ONLINE CASTINGOVÁ AGENTÚRA
RÝCHLY KONTAKT:
Mobil: 0911 897 896
(prac. dni od 10:00 - 17:00)
Mail: agentura@NoveTvare.sk
Adresa: Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, BRATISLAVA

casting do reklam

Chyťte svoju šancu v reklamách, TV, modelingu, fotomodelingu a komparze.


Máte na to, aby ste sa aj Vy uplatnili? Spravte si test!
•    Povedal Vám už niekto, že ste zaujímavý typ?
•    Chcete si privyrobiť?
•    Máte radi nové veci? Spoznávate radi nové miesta, ľudí?
•    Chcete ZARÁBAŤ nadštandartné honoráre?
•    Zaujíma Vás svet zákulisia filmov, TV, reklám či šoubiznisu?
•    Radi by ste to skúsili v reklamách, komparze či na svetových mólach?

Ak ste odpovedali na otázky aspoň 2 x ÁNO, máte najvyššiu pravdepodobnosť uplatniť sa! Príďte sa nám ukázať na niektorý z castingov, len tak dáte o sebe vedieť.

Získate veľa:
•    Profil v prvej a najväčšej online castingovej agentúre www.Nove-Tvare.sk.
•    Dozvedia sa o Vás reklamné agentúry, produkčné firmy, režiséri, fotografi, filmové štúdia, televizie, atď. 
•    Váš profil bude prístupný celému svetu. Mnohokrát nás klienti kontaktujú už priamo s výberom ľudí, ktorých našli na tejto stránke.
•    Návštevnosť stránky www.Nove-Tvare.sk je veľmi vysoká. Už to je záruka, že si Vás všimnú. 
•    Na e-mail budete dostávať ponuky. Odpoviete len na tie, ktoré Vás zaujmú. Sami rozhodnete o tom, čo chcete robiť.
•    Staňte sa aj Vy novou tvárou a najlepšia agentúra sa o Vás profesionálne postará. (Vybavujeme zmluvy, letenky, castingové fotografie, booky,...)

Ako sa prihlásiť do agentúry www.Nove-Tvare.sk?
Je to veľmi jednoduché. Príďte na niektorý z nižšie zverejnených castingov, kedykoľvek v uvedenú dobu. Nemusíte sa vopred hlásiť. Príjdite sami, alebo kľudne aj so známymi či rodinou. Porozprávame sa o Vašich možnostiac a v ktorých oblastiach (ako modeling, fotomodeling, hostessing, reklama, TV, film atď.) sa môžete uplatniť. 
Ak máte svoje profesionálne fotografie, vyplňte prosím VIP dotazník (nižšie) a ten nám pošlite spolu s fotkami e-mailom na agentura(zavináč)novetvare.sk. Zhodnotíme, či sú fotky vhodné. Ak áno, zadarmo Vám zverejníme profil.

Osobné údaje
Buďte kľudní, zverejníme len Vaše fotky, veľkosť topánok, miery, výšku, farbu vlasov a očí. Vaše kontaktné údaje budú pre verejnosť tajné. Kto Vás bude chcieť na fotenie či natáčanie, ten musí kontaktovať nás, aby sme si preverili jeho serióznosť. Ak máte náhodou obavy z toho, že budete mať profil na internete, potom nemôžete mať profil ani na Facebooku, posielať e-maily či používať smartphone.

Ako sa pripraviť na fotenie?
Fotografovanie je jedna z najdôležitejších vecí. Preto príjdite prosím upravení, dámy rozpustené vlasy, jemný make-up. Oblečenie voľte také, v ktorom dobre vyzeráte. Fotograf odfotí len to čo vidí, dbajte preto prosím na svoju úpravu.
Predým než pôjdete na casting, prečítajte si dôležité informácie, ako sa máte pripraviť. Kliknite SEM.

Platí sa? Čo je zadarmo?
1. Za zhotovenie 10 castingových fotografií sa hradí 19,99 Eur. (Na stránke vo Vašom profile budete mať zverejnených 10 fotografií, tie Vám zašleme aj na Váš e-mail.)
2. Za zhotovenie 30 castingových fotografií sa hradí 29,99 Eur. (Na stránke vo Vašom profile budete mať zverejnených cca 30 fotografií, tie Vám zašleme samozrejme aj na Váš e-mail. Fotky môžete využiť na akýkoľvek účel, ako do životopisu, vytlačenie pre rodinu, na Facebook atď.)
3. Keď radikálne zmeníte svoj imidž, alebo detičky vyrastú, cena prefotenia je 7,99 Eur.
4. POZOR NOVINKA! Ľudia nad 55 rokov (po predložení Občianskeho preukazu) majú zhotovenie 10 fotografií a vytvorenie profilu v hodnote 19,99 Eur zadarmo! Fotografie v tomto prípade neposielame na Váš email, zostávajú zverejnené len na www.Nove-Tvare.sk. 
5. POZOR NOVINKA! Vyštudovaní ale aj amatérski herci (oba po predložení príslušného dokladu či hodnoverného dôkazu) majú zhotovenie 10 fotografií a vytvorenie profilu v hodnote 19,99 Eur zadarmo
6. Vytvorenie profilu na stránke www.Nove-Tvare.sk máte zadarmoak už máte nové a profesionálne fotografie a vyplnili ste VIP on-line formulár (na spodu tejto stránky). Apelujeme na to, že fotografie musia byť profesionálne z fotoštúdia, v počte min. 5 ks. Fotografie musia zahŕňat zábery tváre a celej postavy. Fotografie musia byť veľké cca 300 kB/ks. Vyhradzujeme si právo nekaceptovať fotografie bez udania dôvodu. Vyplňte prosím najprv VIP formulár, ten Vám príjde na e-mail a ten zašlite s priloženými fotografiami na agentura(zavináč)novetvare.sk


Zhotovené fotografie zverejníme do 2 týždňov od castingu na stránke www.Nove-Tvare.sk, kde Vám ZDARMA vytvoríme profil. 
Nájdete sa medzi komparzom (oblasti uplatnenia sa v reklamách, TV, fimy). Možnosť byť zaradený v modelingu, hostesingu, či fotomodelingu - zhodnotíme na castingu.

Za fotenie sme si začali pred pár rokmi účtovať, dovtedy sme Vám všetky služby poskytovali zadarmo. Stretávali sme sa však aj s mnohými ľuďmi, ktorí nemali seriózny záujem o spoluprácu. Zavedením sumy za fotenie sa našťastie hlásia už len záujemci, ktorí to myslia vážne. Uvedomujú si, že všetko niečo stojí a za túto nízku sumu získajú profesionálne castingové fotografie, na mail im budú chodiť ponuky a dostanú možnosť uspieť. Toto je všetko, čo agentúre platíte, ak chcete uspieť v reklamách, TV, komparze. Ostatné služby (ako vytvorenie profilu, aktualizácia mier, kontaktných údajov atď.) sú zadarmo. Údaje ľahko zmeníte zaslaním mailu na agentura(zavináč)NoveTvare.sk. Pripíšte Vaše celé meno, ID-číslo a čo chcete zmeniť.

Podmienky 
Len s vyhovujúcimi castingovými fotografiami Vám agentúra môže efektívne hľadať uplatnenie. Z toho dôvodu nepríjmame žiadne fotografie z dovoleniek, osláv či rodinných albumov. Rovnako ani staré či nevyhovujúce booky. Prihlásenie do agentúry platí na dobu neurčitú, kľudne aj na celý život. Upozoňujeme Vás, aby ste si fotky aktualizovali, keď radikálne zmeníte svoj výzor (farba a dĺžka vlasov, váha, viditeľné piercingy, tetovania atď.) alebo detičky podrastú. Dospelí by si mali aktualizovať fotky, ak sa dovtedy radikálne nezmenili, aspoň raz za tri roky, detičky častejšie, hneď ako rýchlo vyrastú. Ak sa chcete dať prefotiť, stačí prísť na ktorýkoľvek z castingov, nemusíte sa dopredu hlásiť, ani čakať. Našim spolupracovníkom povedzte, že idete na prefotenie a zahláste im svoje ID. Cena prefotenia je 7,99 Eur. Ak svoje fotografie neaktualizujete podľa uvedených časových etáp, máme právo Vám profil pozastaviť. Nemôžeme predsa ponúkať nafotené bábätko, ktoré má už v reálnom živote napríklad dva roky, alebo krátkovlasú čiernovlasú študenku, ktorá sa za tri roky zmenila na dlhonohú blondýnu. Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu! :)

Váš malý krok k veľkému úspechu!
Casting @ BRATISLAVA
 

1. termín 14.9.2016 (streda), kedykoľvek v čase od 15:00 do 18:00

2. termín 27.9.2016 (utorok), kedykoľvek v čase od 15:00 do 18:00

Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, Bratislava - info nižšie
Zástavka Vlčie Hrdlo (70, 87, 70, 77, 74)
Kontakt: 0911 897 896, agentura(zavináč)novetvare.sk

Ako sa dostanete na casting do Refinery Gallery?
- Z Hlavnej autobusovej stanice Nivy choďte autobusom č. 70. Vystúpte na zástavke Vlčie Hrdlo. Pokračujte pešo 2 min. smer veľké parkoviská s bielym oplotením. Za parkoviskami zabočte hneď doprava. Sledujte značenie Refinery gallery. Za oranžovou budovou sa nachádza čierna budova - bývalá fabrika. A ste tu! :-)
- Z Hlavnej železničnej stanice choďte priamym spojom autobusom č. 74. Ďalšou možnosťou je autobus č. 210. Na Hlavnej autobusovej stanici Nivy v tomto prípade však prestúpte na autobus č. 70. V oboch prípadoch vystúpte na zástavke Vlčie Hrdlo. Pokračujte pešo 2 min. smer veľké parkoviská s bielym oplotením. Za parkoviskami zabočte hneď doprava. Sledujte značenie Refinery gallery. Za oranžovou budovou sa nachádza čierna budova - bývalá fabrika. Vitajte! :-)
- Ďalšie spoje vrámci Bratislavy: 87 (z Petržalky), 77 (Slovnaft).
- Autom smerom von z mesta - choďte smer Slovnaft. Ako miniete po pravej ruke Pohotovosť, Slovnaft, veľké parkoviská s bielym oplotením, po autobusovej zástavke zabočte hneď vpravo a choďte do areálu parkovísk s bielym oplotením. Sledujte tabule Rafinery Gallery. Za oranžovou budovou sa nachádza čierna bývalá fabrika. A ste tam! :)
- Autom smerom z Ružinova, Biskupíc, Šamorína - choďte smer Slovnaft. Na druhej odbočke vľavo od Kauflandu je začiatok Slovnaftu, nachádza sa tam vstup pre nákladné autá, špedícia. Zabočte tam a hneď po pravej strane choďte na veľké parkovisko s bielym oplotením. Sledujte tabule Rafinery gallery. Za oranžovou budovou sa bude nachádzať čierna bývalá fabrika. A ste na mieste! :)
refinery gallerycasting

Casting @ KOŠICE

 1. termín 13.9.2016 (utorok), kedykoľvek v čase od 15:00 do 17:00 hod
Zbrojničná 14, Košice  - priestory agentúry
(oproti Gymnáziu sv. T. Akvinského, ulica kolmá na pešiu zónu, oproti Tescu)
2. termín 26.9.2016 (pondelok), kedykoľvek v čase od 15:00 do 17:00 hod
Zbrojničná 14, Košice  - priestory agentúry
(oproti Gymnáziu sv. T. Akvinského, ulica kolmá na pešiu zónu, oproti Tescu)
office kosicekancelaria kosice

Casting @ Žilina
19.9.2016 (pondelok)
, kedykoľvek v čase od 14:00 do 15:30 hod
Penzión Vix, Sládkovičova 164/3, Žilina
Casting Trenčín
 Casting žilina

Casting @ Trenčín
19.9.2016 (pondelok)
, kedykoľvek v čase od 17:30 do 19:00 hod
Hotel S.O.G., Jesenského 596/30, Trenčín

Casting Trenčín

---------------------------------------------------------------------------------------------
vip
Staňte sa VIP - ZADARMOVYPLŇTE TERAZ PRIHLASOVACÍ FORMULÁR
Kliknete SEM, a už teraz vyplňte prihlasovací formulár. Na Váš mail dostanete jeho elektronickú formu, ktorú si 2 krát vytlačte. Obe kópie prineste so sebou na casting. Sumy sa hradia vo vyššie uvedenej čiastke, získate však VIP služby navyše. Skráti sa Vaša doba čakania na minimum, Váš profil bude na stránke vytvorený skôr než ľuďom, ktorí sa rozhodnú dotazník vypísať na mieste.

Na každú osobu, ktorá sa chce k nám prihlásiť, treba vypísať dotazník zvlášť. Pri deťoch vyplňte ich údaje a kontakt (mobil+mail) uveďte na zákonného zástupcu.

Ak sa nemôžete zúčastniť ani jedného z castingov, sledujte stránku www.Nove-Tvare.sk naďalej alebo zadajte svoj mail sem, o ďalších termínoch Vás budeme radi informovať. Castingy sa konajú zväčša len vo veľkých krajských či okresných mestách. Najčastejšie v Bratislave, Banskej Bystrici, Žiline, Košiciach, Nitre. Iné mestá nie sú momentálne v pláne.

Prípadné otázky Vám radi zodpovieme na: agentura(zavináč)NoveTvare.sk, 0911 897 896.

PS: Predým než pôjdete na casting, prečítajte si dôležité informácie, ako sa máte pripraviť. Kliknite SEM.


Súvisiace články:

<< späť na zoznam