novetvare slovensky novetvare english
novetvare na facebooku

1. ONLINE CASTINGOVÁ AGENTÚRA
RÝCHLY KONTAKT:
Mobil: 0911 897 896
(prac. dni od 10:00 - 17:00)
Mail: agentura@NoveTvare.sk
Adresa: Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, BRATISLAVA
book predaj

Originálne vianočné darčeky z dielne le Provocateur.

Hľadáte ideálny darček pre svojich blízkych alebo pre seba? Už nechcete darovať pod stromček ponožky alebo knihu, ktorá zostane aj tak neprečítaná? Chcete tento rok ohúriť skvelým darčekom? Darujte niečo výnimočné z agentúry le Provocateur.

Vyberte si z našej ponuky kurzov, školení a fotení.

Darujte BOOK

Zaujíma sa Vaša priateľka či manželka o módu a krásu? Chce byť Vaša dcéra/Váš syn modelkou/modelom? Neviete čo darovať? Darujte im zážitok v podobe nafotenia vlastného BOOKU. Vášmu blízkemu sa dostane starostlivosti, postaráme sa o jeho vizáž a styling a nafotíme mu tie najkrajšie fashion fotky.

BOOK je pritom vhodný nielen pre mladých, ale aj pre detičky a zrelých ľudí. Nechajte svojich blízkych zažiť pocit z profesionálneho fotenia a uchovajte si krásne spomienky v podobe krásnych fotografií na celý život. Teraz aj veľké zľavy a darčeky k bookom!

PS: Akcia platí do 23.12.2013. V prípade záujmu nás kontaktujte na agentura@novetvare.sk alebo na tel.č.: 0911 987 989

Darujte kurz IMAGE-MAKER

Chcete zažiť glamour svet z druhej strany? Zaujímajú sa Vaše najbližšie ženy o make-up a chcú byť vždy dokonale upravené? Kritizujú celebrity v TV a tvrdia, že ony by ich upravili oveľa lepšie? Pouvažujte nad darčekom v podobe IMAGE-MAKER kurzu. Kurz sa koná vždy v nedeľu, preto naň budú mať čas aj pracujúce ženy a navyše ponúka aj dokonalé odreagovanie.

Na našom profesionálnom akreditovanom kurze IMAGE-MAKER sa naučíte všetko o líčení, móde a účesoch a ukážeme Vám triky a návody, ktoré nenájdete na internete :)

Vianoce sa nezadržateľne blížia, prekvapte tento rok kreatívnym darčekom. Ku každému kurzu aj kozmetický darček zadarmo!

PS: Akcia platí do 23.12.2013. V prípade záujmu nás kontaktujte na agentura@novetvare.sk alebo na tel.č.: 0911 987 989


kurz image-makerDarujte vizážistické školenia

Ak Vaša polovička miluje módu a vizáž, ale IMAGE-MAKER kurz je pre ňu príliš komplexný, máte možnosť darovať aj zaujímavé jednodňové školenia. Vyberte si z nasledovných:

* Zmenáreň

* Trendy v líčení

* Tajomstvá líčenia pre fotografiu

* Vyhnite sa módnemu faux pas

Termíny jednodňových školení budeme zverejňovať priebežne. Ak by ste o ne mali záujem, ozvite sa nám a my sa budeme snažiť prispôsobiť Vašim požiadavkám.

Vianoce sa nezadržateľne blížia, prekvapte tento rok kreatívnym darčekom. Ku každému školeniu aj žehlička na vlasy zadarmo!

PS: Akcia platí do 23. 12.2013. V prípade záujmu nás kontaktujte na agentura@novetvare.sk alebo na tel.č.: 0911 987 989.
<< späť na zoznam