novetvare slovensky novetvare english
novetvare na facebooku

1. ONLINE CASTINGOVÁ AGENTÚRA
RÝCHLY KONTAKT:
Mobil: 0911 897 896
(prac. dni od 10:00 - 17:00)
Mail: agentura@NoveTvare.sk
Adresa: Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, BRATISLAVA
modelingova agentura

Nové priestory agentúry.


Od januára tohto roku Vás privítame v nových priestoroch. Nájdete nás na rovnakej adrese (Tolstého 7, Bratislava - Staré mesto), len sme sa presťahovali na 2. poschodie.

Tešíme sa na Vašu návštevuAko v jedinej agentúre, nájdete u nás komplexný servis na jednom mieste. Od plne vybaveného ateliéru, vizážistického a stylingového štúdia, až po školiace priestory, priestory na castingy, rokovania, alebo dokonca aj detský kútik.
Ak potrebujete zaujímavé vizážistické potreby a líčidlá za ceny zväčša nižšie než na internete, u nás ich zoženiete. A to je len kúsok z toho, čo u nás nájdete.
Presvedčte sa sami - či už osobne alebo aspoň na fotografiách.

Foto: Jana Šantavá pre www.Nove-Tvare.sk

modelingova agentura   modelingova agenturamodelingova agentura   modelingova agenturamodelingova agentura   modelingova agenturamodelingova agentura   modelingova agenturamodelingova agentura   modelingova agenturamodelingova agentura   modelingova agenturamodelingova agentura   modelingova agenturamodelingova agentura   modelingova agenturamodelingova agentura   castingova agenturacastingova agentura   castingova agenturacastingova agentura   castingova agenturacastingova agentura   castingova agenturacastingova agentura   castingova agenturacastingova agentura   castingova agenturacastingova agentura   castingova agenturacastingova agentura   castingova agenturacastingova agentura   castingova agentura


<< späť na zoznam