novetvare slovensky novetvare english
novetvare na facebooku

1. ONLINE CASTINGOVÁ AGENTÚRA
RÝCHLY KONTAKT:
Mobil: 0911 897 896
(prac. dni od 10:00 - 17:00)
Mail: agentura@NoveTvare.sk
Adresa: Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, BRATISLAVA
model

Dokonalá modelka? Staňte sa ňou práve Vy.

Zvýšený výskyt krásnych modeliek v našej agentúre v týchto dňoch spôsobil projekt dlhodobej spolupráce Nových Tvárí so zahraničnými modelingovými agentúrami. Po štíhlych ale aj oblejších krásnych slovenských dievčatách je dopyt z blízkych i ďalekých krajín. Odkiaľ? Z Európy i Ázie – Taiwanu, Číny, Indie, Thajska, či Turecka. Dĺžka pobytu sa líši od eventu na event – dievčatá môžu absolvovať len jednu módnu prehliadku v Miláne alebo stráviť až 2 roky na mólach v Dubaji. Každá krajina má síce na modelky iné požiadavky, jedno však musia mať všetky modelky rovnaké – výšku nad 170 centimetrov a dobrú znalosť angličtiny. Odštartuj svoju modelingovú kariéru v zahraničí!

Nové modelky na prácu do zahraničia hľadáme neustále, preto neváhajte a (ak ste tak ešte neurobili) zaregistrujte sa v našej agentúre ešte dnes. Práve ty môžeš byť novou Kate Moss!

Aké sú podmienky pre začínajúce modelky?

* výška nad 170 cm
* vek 13-25 rokov
* konfekčná veľkosť 34-38(max.)
* zaujímavá tvár
* súmerná štíhla postava
* aspoň základná znalosť angličtiny
* chuť cestovať a spoznávať nových ľudí
* možnosť vycestovať do zahraničia min. na 2-3 mesiace

Odštartuj svoju modelingovú kariéru v zahraničí!

 


Čomu by sa mali modelky vyvarovať?

Prirodzenosť je v modelingu nadovšetko. Preto čím prirodzenejší vzhľad, tým lepšie. Profesionálny BOOK je pre modelku dôležitý, rovnako je však pre klienta dôležité vedieť, ako vyzerá modelka v skutočnosti bez retuše a make-upu, mimo záberu profesionálnych vizážistov a fotografov. Dobrá modelka a krásna žena sa spozná i bez tony make-upu a iných ozdôbok.

Ak to s modelingom myslíte vážne, vyhnite sa:
* prefarbeným či predĺženým vlasom
* umelým nechtom a mihalniciam
* soláriu
* opaľovaniu
Opaľovanie nemá len nepriaznivé zdravotné dopady na Vašu kožu. Pre modelku nie je nič horšie ako neopálený vrchný diel plaviek alebo neprirodzene tmavé sfarbenie pleti po hodine v soláriu. Ani svetové topmodelky ste iste nevideli na mólach opálené. Práve naopak. Belostná porcelánová pokožka je doménou úspešných modeliek.
* tetovaniam
* piercingom
Tetovania a piercingy (najmä na jazyku a v brušku) privádzajú častokrát do šialenstva fotografov i klientov. Klienti preferujú nedekorované telo, ktoré na fotografiách netreba retušovať a na prehliadkach zakrývať. Ak piercing už máte, pred fotením si ho určite vyberte.

Tieto rady platia aj pre všetky dievčatá a ženy, ktoré k nám prichádzajú nafotiť svoj BOOK, alebo pre modelky, ktoré prišli na casting alebo fotenie snapov. Nezabúdajte! Dôležitý je prirodzený jemný look – nie je potrebné silné líčenie (stačí špirála a priesvitný lesk na pery), ani zložité účesy. Prirodzenú krásu ocenia klienti a nakoniec určite i vy.

modelNa čo by si budúce modelky mali dávať pozor?

* na váhu
Zdravá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú pre každú modelku povinnosťou. Ak sa dievča chce stať skutočnou modelkou, musí na sebe tvrdo pracovať. Nech pre Vás váha nie je prekážkou v sľubnej kariére. Začnite už teraz! Vyraďte nezdravé, vyprážané fast-foodové jedlo zo svojho jedálnička. Jedzte pravidelne a zdravo, no nie veľa. Biele pečivo vymeňte za celozrnné a sladké ničnerobenie za hodinu vo fitku. Doprajte si dostatok pohybu, ale aj oddychu!
* na telo
Vaše telo je zárukou skvelej kariéry, preto si naň musíte dávať obzvlášť pozor. Pozor na pády, jazvy, modriny, odreniny, či nebodaj zlomeniny. Buďte opatrné a pozorné na každom kroku :)

Čo modelky v zahraničí získajú?

* nové skúsenosti a zážitky
* samostatnosť
* sebavedomie
* znalosť jazyka
* spoznáva novú krajinu a ľudí
Znie to ako klišé, no je to tak. Život modelky je rýchly, hektický a neľahký, ale najmä nesmierne zaujímavý. Táto práca ponúka oveľa viac možností ako ktorákoľvek iná práca. Modelka nemusí celý deň sedieť pri počítači a robiť to, čo ju nebaví. Počas svojho života spozná toľko ľudí a uvidí toľko nových miest ako málokto z nás, nevyvolených :)

Ak ťa baví modeling, fotenie alebo prehliadky a táto práca bola vždy Tvojim snom, neváhaj a daj o sebe vedieť.
Dievčatám, ktoré sú u nás už registrované pripomíname, aby si aspoň každé 3 mesiace skontrolovali profil a aktualizovali v prípade potreby svoje miery a fotografie. O prípadných zmenách nám dajte prosím vedieť čo najskôr na agentura@novetvare.sk.

Chcete sa stať našou modelkou? Dajte nám o sebe vedieť na horackova@leprovocateur.sk 0911 897 798, alebo príďte na špeciálny modelingový kasting vo štvrtok 18.10.2012 od 15:00-18:00 do našej agentúry! Ak Vám tento dátum nevyhovuje, nezúfajte, plánujeme i ďalšie termíny v Bratislave. Viac informácií nájdete tu.

Všetkým budúcim modelkám držíme palce a prajeme úspechy.
<< späť na zoznam