novetvare slovensky novetvare english
novetvare na facebooku

1. ONLINE CASTINGOVÁ AGENTÚRA
RÝCHLY KONTAKT:
Mobil: 0911 897 896
(prac. dni od 10:00 - 17:00)
Mail: agentura@NoveTvare.sk
Adresa: Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, BRATISLAVA
nacvik modelingovej chodze

Modelingová chôdza pre najmenších.

Modeling a módne prehliadky už dávno nie sú výlučne doménou dospelých modeliek. Veková hranica pre modelky sa neustále znižuje, a tak sme sa rozhodli, že sa tomuto trendu prispôsobíme a začneme malé modelky vzdelávať a trénovať už od malička :)

V súčasnosti ponúkame hodiny modelingovej chôdze pre najmenších, ktorí sa chcú predvádzať detskú módu a zúčastňovať sa detských módnych prehliadok.

Hoci to znie jednoducho, opak je pravdou. Detičky sa predsa musia naučiť ako správne chodiť, ako držať telo, ako správne pózovať a zároveň sa pri tom tváriť. To si vyžaduje absolútnu pozornosť a odhodlanie. Našťastie im so všetkým pomáha naša skúsená lektorka a nácvik s ňou nie je dril ale skôr zábava :)

Nácvik chôdze si vyžaduje koncentráciu a odhodlanie.

 


Lektorka bola s detičkami doteraz veľmi spokojná, zdá sa, že majú prirodzený modelingový talent. Rovnako ako malá Vivienne, ktorá hodinu chôdze absolvovala tento týždeň. A o tom, že aj detský modeling vyžaduje obete a odhodlanie svedčí fakt, že Vivienne prišla na nácvik unavená po škole, no vydržala trénovať celé dve hodiny. Držíme Vivienne palce na ceste za jej modelingovým snom :)

Pozrite sa, ako dobre jej to pri nácviku išlo.

nacvik modelingovej chodze
nacvik modelingovej chodze
nacvik modelingovej chodze

nacvik modelingovej chodze
nacvik modelingovej chodze
nacvik modelingovej chodze<< späť na zoznam