novetvare slovensky novetvare english
novetvare na facebooku

1. ONLINE CASTINGOVÁ AGENTÚRA
RÝCHLY KONTAKT:
Mobil: 0911 897 896
(prac. dni od 10:00 - 17:00)
Mail: agentura@NoveTvare.sk
Adresa: Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, BRATISLAVA

fotenie portfoliaFotenie portfólia našej novej image-makerky.

Minulú nedeľu všetky naše úžasné image-makerky úspešne zavŕšili dvanásť týždňový kurz testami a praktickými skúškami. Čerešničkou na torte bude nafotenie portfólií ich vizážistických prác v januári. Jedna z našich nových image-makeriek, Paťka Semanová, svoje fotenie absolvovala túto sobotu a v utorok už pomáhala v našej agentúre ako skutočná a plnohodnotná vizážistka a stylistka :) A išlo jej to výborne!

Ako vyzerá také nafotenie image-makerského portfólia? Patrícia si svedomito objednala modelky, premyslela rôznorodé zaujímavé stylingy a dokonca zapožičala outfity.


Tak nás v sobotu navštívili v agentúre Pocahontas, kvetinová víla a sexy portierka :) Patrícia nalíčila a obliekla svoje modelky, ktoré sme následne nafotili. Foteniu sa na záver nevyhla ani Paťka a my sa po Vianociach tešíme na jej hotové profesionálne portfólio, s ktorým má veľké šance uplatniť sa.

Kurzy IMAGE-MAKER budú aj v roku 2013. Vyberte si svoj termín už dnes.

 

Fotenie čaká aj naše ostatné úspešné image-makerky a my budeme pri tom. Tešíme sa s nimi a prajeme im mnoho úspechov v ich vizážistickej kariére. Kurzy image-maker organizujeme aj v roku 2013 - pre viac informácií klikajte na sekciu Kurzy, alebo nás kontaktujte telefonicky.


fotenie portfolia
fotenie portfolia

fotenie portfolia
fotenie portfolia
fotenie portfolia
fotenie portfolia
fotenie portfolia
fotenie portfolia
fotenie portfolia
fotenie portfolia
fotenie portfolia
fotenie portfolia
Image-maker kurzy pokračujú aj v budúcom roku. Pre viac informácií si pozrite sekciu Kurzy. V prípade záujmu nás kontaktujte na 0911 897 798 alebo horackova@leprovocateur.sk.<< späť na zoznam