novetvare slovensky novetvare english
novetvare na facebooku

1. ONLINE CASTINGOVÁ AGENTÚRA
RÝCHLY KONTAKT:
Mobil: 0911 897 896
(prac. dni od 10:00 - 17:00)
Mail: agentura@NoveTvare.sk
Adresa: Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, BRATISLAVA
casting

Ako prebieha registračný casting.

Čo všetko Vás na našich registračných castingoch po mestách Slovenska čaká a neminie? Ako taký casting prebieha? Kedy Vás uprednostníme? Čo si treba so sebou priniesť?

Tí, ktorí sú u nás registrovaní to už dobre vedia. Pre tých, ktorých casting ešte len čaká, či sa nebodaj boja prísť, prinášame túto vizuálnu príručku castingov.
Pozrite sa, čo na Vás čaká.

1. Navštívte našu stránku www.NoveTvare.sk a kliknite v pravo hore na sekciu Castingy.

casting

2. Vyberte si termín castingu, ktorý Vám vyhovuje. Máte na výber vždy z viacerých termínov a rôznych slovenských miest (Bratislava, Košice, Žilina, Banská Bystrica, Nitra). Termíny castingov uverejňujeme vždy 2 mesiace dopredu, preto máte vždy dostatok času rozhodnúť sa.

casting

3. Na castingy príde vždy veľa ľudí a môže sa stať, že budete musieť dlho čakať. Ak však ešte pred castingom vyplníte online prihlasovací formulár, nebudete ho musieť vypĺňať už na mieste a vybavíme Vás oveľa rýchlejšie! V sekcii Castingy – Termíny castingov nájdete tento formulár, celý ho vyplníte a odošlete. Následne Vám príde formulár na email – vytlačte si ho 2-krát a prineste so sebou na casting. Ak Vám formulár neprišiel, skontrolujte si nevyžiadanú poštu. V prípade, že ste sa v niektorom údaji pomýlili, nevypľňajte formulár znova - len upozornite našu kolegyňu, ktorá to opraví.
Ak chcete ako rodič registrovať svoje dieťa, vyplňte formulár v mene svojho dieťaťa, ale kontakt uveďte na seba.

prihlasovaci formular

4. Ak ste online formulár nestihli vyplniť doma, nevadí. Vyplniť ho môžete aj priamo na mieste konania castingu hneď pri príchode.

casting

5. Po vyplnení prihlasovacieho formulára Vás čaká príjemný rozhovor s našou milou kolegyňou o Vašich možnostiach v reklame, filmoch, fotomodelingu, či dokonca modelingu. Doma si zmerajte výšku a miery. Ak to však nestihnete, nevadí – môžete tak spraviť na mieste :) 

casting

6. Nasleduje posledná fáza castingu – fotenie. Fotografka Vás nafotí v rôznych pózach a z rôznych uhlov. Ukážte, čo vo Vás je – zapózujte, dajte najavo rôzne emócie a ak napríklad tancujete, ukážte jej nejaké kroky. Klienti si často vyberajú usmiatych a veselých ľudí, preto príďte v dobrej nálade a uvoľnite sa. Nič nepríjemné Vás nečaká.
Pamätajte však, že castingové fotografie nesmú byť retušované. Dajte si preto záležať na výzore - zvoľte oblečenie, v ktorom sa príjemne cítite a dobre vyzeráte. S make-upom to netreba preháňať - zvoľte jemné nahé líčenie.

fotenie

7. Potom je rad na nás – vytvoríme Vám na stránke profil s Vašimi neretušovanými fotografiami, na základe ktorých si Vás budú vyberať klienti. Nájdete sa v sekcii Komparz po zadaní svojich údajov, ako je pohlavie, či vek. Rovnako môžete použiť aj svoje ID číslo, ktoré zadáte do vyhľadávača na hlavnej stránke. Fotky aj Vaše interné číslo ID Vám pošleme na mail najneskôr do 2 týždňov od registrácie.

casting casting

Pre viac informácií o castingoch klikajte sem, alebo nás kontaktujte na: agentura@NoveTvare.sk, 0911 897 896. Radi zodpovieme všetky Vaše otázky.