novetvare slovensky novetvare english
novetvare na facebooku

1. ONLINE CASTINGOVÁ AGENTÚRA
RÝCHLY KONTAKT:
Mobil: 0911 897 896
(prac. dni od 10:00 - 17:00)
Mail: agentura@NoveTvare.sk
Adresa: Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, BRATISLAVA

kurz vizaze

Nový Kurz IMAGE-MAKER 5v1

„V dnešnej modernej a dynamickej dobe je nesmierne dôležité mať správny imidž. Nielen v práci ale aj v súkromí. Veď ako je aj vedecky potvrdené - pri rozhovore vnímame len niekoľko percent jeho obsahu slovami. Ostatné vnímame rečou tela a tým, ako navzájom pôsobíme a vyzeráme. Nadarmo sa nehovorí, že prvý dojem je najdôležitejší…
Preto sme ako prvý na Slovensku a v Českej republike vyvinuli jedinečný a najkomplexnejší kurz IMAGE-MAKER. Vzdelajte sa a tvorte imidž iným. Je to Vaša nová pracovná pozícia a príležitosť na zmenu.“

Cieľ kurzu a uplatnenie absolventov kurzu IMAGE-MAKER:
Už vyše 10 rokov vychovávame profesionálnych vizážistov, make-up artistov, módnych štylistov, návrhárov, hair-stylistov, pracovníkov v oblasti módneho marketingu,... Po absolovovaní kurzu IMAGE-MAKER 5v1 máte širokú škálu uplatnenia sa: salóny krásy, módne značkové butiky, podnikanie, práca pre médiá, reklamné, castingové a modelingové agentúry, showroomy luxusných značiek alebo si len jednoducho privyrábajte popri zamestnaní či štúdiu.

Investujte do seba. Dáte si vyššiu hodnotu. Veď investovanie do vzdelania - je tá najlepšia investícia. Zostane Vám na celý život, nikto Vám ju nikdy nevezme. Privyrábajte si alebo si otvorte "zadné dvierka" - nové možnosti práce pri prípadnom prepúšťaní. Alebo spravte niečo pre seba - zmeňte si imidž.

Komu je kurz určený:
Nezáleží na Vašom vzdelaní a ani na veku. Kurz je otvorený širokým vrstvám, ženám aj mužom, ktorí sa chcú uplatniť ako profesionálni Image-makeri (make-up artisti a módny stylisti). Všetky získané vedomosti plne zúžitkujete aj vo svojom súkromnom živote.

Prvý kurz vizáže, účesov, módy, nechtov a masáže tváre v jednom
NOVINKA: Možnosť praxe a práce
Iba u nás, môžete počas trvania kurzu alebo po jeho ukončení absolvovať prax. Ponúkame Vám možnosť praxe v našej castingovej a modelingovej agentúre počas rôznych fotení, alebo počas akcií, ktoré organizujeme. Potvrdenie o praxi Vám pomôže sa lepšie prezentovať pri uchádzaní sa o zamestnanie. Mnoho absolventov kurzu IMAGE-MAKER si našlo uplanenie aj v našich ďalších firmách.


Kompletné informácie o cene, splátkach, referenciách, termínoch nájdete - TU.