novetvare slovensky novetvare english
novetvare na facebooku

1. ONLINE CASTINGOVÁ AGENTÚRA
RÝCHLY KONTAKT:
Mobil: 0911 897 896
(prac. dni od 10:00 - 17:00)
Mail: agentura@NoveTvare.sk
Adresa: Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, BRATISLAVA

book pre zenyAko sa pripraviť na fotenie BOOKu (fototestov)


Investícia do Vášho BOOKU je prvým krokom do veľkého sveta reflektorov a haute couture. Tak ktorou nohou doň vykročíte?

Základná otázka - čo je to BOOK?

BOOK je Váš prezentačný materiál - súbor profesionálnych, kvalitných a upravených módnych fotografií, ktorý Vás predstavuje klientovi (nielen) ako modelku/modela. BOOK by mal byť rôznorodý, aby Vás čo najkomplexnejšie reprezentoval. Fotky by mali ukázať, ako rozmanito dokáže modelka/model vyzerať v rôznych outfitoch, ako sa dokáže prispôsobiť, a ako vie pózovať. S pribúdajúcimi zákazkami sa váš book bude rozrastať.

booky pre muzovNaša agentúra Vám ponúka možnosť nafotiť BOOK aj v prípade, že nemáte ambície dostať sa na móla svetových módnych metropol. S profesionálnym portfóliom máte možnosť získať komerčné ponuky v reklamách, filmoch a TV spotoch, či zákazky v oblasti fotomodelingu do časopisov a katalógov. Alebo mať len krásnu spomienku vo forme krásnych módnych a umeleckých fotografií.

Čo je zahrnuté v cene BOOKU?

Po zhliadnutí cenníku je potrebné uvedomiť si tú najdôležitejšiu vec – dobrý modelingový BOOK je nevyhnutnosť, ktorá odštartuje Vašu modelingovú kariéru. BOOK je Vašou investíciou, ktorá sa zhodnocuje!


Pri fotení BOOKU sa Vám dostane niekoľko-hodinovej komplexnej starostlivosti, čo sa týka vizáže i stylingu. A to nie je vo všetkých agentúrach samozrejmosťou. Inde by sa Vám mohlo stať, že sa pred fotením musíte nalíčiť a upraviť úplne sama/sám. U nás sa môžete spoľahnúť na náš tím odborníkov. 

booky pre detiČo Vás pri fotení BOOKu v našej agentúre čaká?

* Plne vybavený ateliér s rekvizitami
* Najnovšia technika
* Trendy šaty a topánky k zapožičaniu
* Osobný Image-maker (vizáž, účes, styling)
* Profesionálny fotograf
* Občerstvenie počas celého dňa
* A samozrejme príjemný kolektív pracovníkov 

Ako sa pripraviť na fotenie BOOKU v pohodlí domova

Základné pravidlo znie – vyzerať čo najlepšie. Aby ste vyzerali čo najlepšie a upútali tak pozornosť klienta, postará sa o Vašu dokonalú vizáž náš tím – profesionálni image-makeri (make-up artisti a  stylisti) a skúsený módny fotograf alebo fotografka. No pripraviť sa musíte i vy sám/sama.Vlasy

Ak si vlasy nefarbíte a máte ich krásne a zdravé, je to Vaša devíza. Ak si však vlasy farbíte, tak
tesne pred fotením si čerstvo zafarbite vlasy, aby ste sa vyhli nevábnym odrastom na fotkách. Bola by škoda, keby si Vás len kvôli takejto drobnej disharmónií nevybrali.

* umyté vlasy bez použitia stylingových prípravkov
Netrápte sa doma so zložitým hairstylingom. Účesy a aplikáciu vlasových prípravkov nechajte na našich odoborníkov – tí najlepšie vedia, čo je teraz IN, čo Vám bude svedčať a ako vytvoriť nádherný účes, ktorý bude skvelo vyzerať na fotke. Vlasy si umyte prosím 1-2 dni pred fotením. Príďte s rozpustenými vlasmi bez použitia stylingových prípravkov.

vyrazne vlasy nieprirodzene vlasy 
Farebné vlasy radšej nie.      Prirodzené nefarbené vlasy sú Vašou devízou.

Nechty

* upravené na rukách i nohách (jednotná veľkosť a prirodzená farba laku)
* neodporúčajú sa extrémne umelé nechty

Neprirodzené dlhé gélové nechty sú OUT. Tak to vidia aj klienti, ktorí si radšej vyberajú dievčatá a dámy s nenápadným lakom. Počúvnite naše rady a pred fotením odložte tyrkysový lak do šuflíka. Ak už gélové nechty máte, je dôležité, aby ste zvoli "nude" odtiene laku alebo gél laku. A to bez ornamentov a ozdobovania. Rovnako treba mať čerstvo spravenú manikúru bez dlhých odrastov gélu či géllaku.
Je to naše odporúčanie, ktoré sa takmer vždy osvedčí.
Dajte si pozor aj na polámané a ohryzené nechty. Ak vám povolanie prináša veľa stresu, skúste sa na pár dní zbaviť svojho zlozvyku, nech Vám nechty dorastú a zvýraznia Vaše krásne ženské ruky.
Pred fotením odporúčame návštevu profesionálnej manikérky, ktorá Vám spraví klasickú manikúru. Stojí to len pár eur, no výsledok stojí za to!

Prosím nezabudnite ani na kvalitnú pedikúru, opäť v jemných farbách.

umele nechty nie francuzska manikura ano
Dlhé umelé nechty nie. Jemná francúzska manikúra áno.

Obočie

* upravené
* nefarbené
Pred fotením si obočie upravte minimálne. V modelingu pretrváva trend hustého nevytrhaného obočia, preto ak ste si obočie doteraz netrhali, nech to tak zostane. Prípadne len odstráňte nadbytočné dorastené chĺpky.


tetovane obocie nie prirodzene obocie
Tetované a farbené obočie nie.      Prirodzené obočie áno.

Depilácia

* nohy
* oblasť bikín
* podpazušie
* ruky
* v prípade potreby i horná pera

Drobné estetické úpravy na miestach, ktoré sú viditeľné sú nevyhnutné. Nechcete byť predsa obmedzená pri pózovaní. Záleží na každom detaile, nezabúdajte.

Pózovanie

Ak ste predtým ešte profesionálne nefotili, nebojte sa. Naša módna fotografka/fotograf vám pózy ukáže a trpezlivo ich s vami prejde. Ak máte pochybnosti, môžete si doma zalistovať v módnych editoriáloch, naštudovať pár „modelkovských“ póz a skúsiť si ich doma pred zrkadlom. Získate tak viac sebavedomia a budete vedieť, ako najlepšie vyzeráte. Žiaden strach. Nečakajú vás žiadne vyzývavé ani krkolomné pózy. Len také, ktoré vás ako osobnosť zvýraznia.

nepsravne pozovaniepozovanie 
Pozor na to, kde si nechávate fotiť BOOK. Zlé pózy a styling môžu pokaziť Vaše šance. Dobrý fotograf Vám poradí s pózami a agentúra zabezpečí stylistu a vizážistu..

Viac informácií o vyhotovení Vášho vlastného BOOKU nájdete na stránke v sekcii BOOKY. Rezervujte si svoj fototermín už teraz! V prípade záujmu alebo ďalších otázok nás kontaktujte na: 0911 897 896, alebo agentura@NoveTvare.sk