novetvare slovensky novetvare english
novetvare na facebooku

1. ONLINE CASTINGOVÁ AGENTÚRA
RÝCHLY KONTAKT:
Mobil: 0911 897 896
(prac. dni od 10:00 - 17:00)
Mail: agentura@NoveTvare.sk
Adresa: Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, BRATISLAVA

Kontakt

E-mail:  agentura@novetvare.sk
Telefón: 0911 897 896
(pracovné dni od 10:00 - 17:00 hod.)

- - -

NÁJDETE NÁS:
Refinery Gallery - 2.poschodie
Vlčie hrdlo 1
Bratislava


POŠTOVÁ ADRESA:
Nove-Tvare.sk s.r.o
P.O.BOX 27
820 03 Bratislava 23


Ako sa dostanete do Refinery Gallery?
- MHD: Zástavka Vlčie Hrdlo (70, 87, 70, 77, 74)
- Z Hlavnej autobusovej stanice Nivy choďte autobusom č. 70. Vystúpte na zástavke Vlčie Hrdlo. Pokračujte pešo 2 min. smer veľké parkoviská s bielym oplotením. Za parkoviskami zabočte hneď doprava. Sledujte značenie Refinery gallery. Za oranžovou budovou sa nachádza čierna budova - bývalá fabrika. A ste tu! :-)
- Z Hlavnej železničnej stanice choďte priamym spojom autobusom č. 74. Ďalšou možnosťou je trolejbus č. 210. Na Hlavnej autobusovej stanici Nivy v tomto prípade však prestúpte na autobus č. 70. V oboch prípadoch vystúpte na zástavke Vlčie Hrdlo. Pokračujte pešo 2 min. smer veľké parkoviská s bielym oplotením. Za parkoviskami zabočte hneď doprava. Sledujte značenie Refinery gallery. Za oranžovou budovou sa nachádza čierna budova - bývalá fabrika. Vitajte! :-)
Ďalšie spoje vrámci Bratislavy: 87 (z Petržalky), 77 (Slovnaft).
Autom smerom von z mesta - choďte smer Slovnaft. Ako miniete po pravej ruke Pohotovosť, Slovnaft, veľké parkoviská s bielym oplotením, po autobusovej zástavke zabočte hneď vpravo a choďte do areálu parkovísk s bielym oplotením. Sledujte tabule Rafinery Gallery. Za oranžovou budovou sa nachádza čierna bývalá fabrika. A ste tam! :)
Autom smerom z Ružinova, Biskupíc, Šamorína - choďte smer Slovnaft. Na druhej odbočke vľavo od Kauflandu je začiatok Slovnaftu, nachádza sa tam vstup pre nákladné autá, špedícia. Zabočte tam a hneď po pravej strane choďte na veľké parkovisko s bielym oplotením. Sledujte tabule Rafinery gallery. Za oranžovou budovou sa bude nachádzať čierna bývalá fabrika. A ste na mieste! :)

 

Spoločnosť Nove-Tvare.sk s.r.o je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava 1, vložka č.: 80009/B a má sídlo na Tolstého 7, 811 06 Bratislava.


Zväčšiť mapu