novetvare slovensky novetvare english
novetvare na facebooku

1. ONLINE CASTINGOVÁ AGENTÚRA
RÝCHLY KONTAKT:
Mobil: 0911 897 896
(prac. dni od 10:00 - 17:00)
Mail: agentura@NoveTvare.sk
Adresa: Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, BRATISLAVA

casting

Odpovede na všetky Vaše otázky

Prečítajte si prosím pozorne nižsie uvedené rady. Ešte predtým než pôjdete na casting. Pomôžu Vám sa čo najlepšie pripraviť. A uspieť. Zároveň tam nájdete aj odpovede na najčastejšie kladené otázky.


Na casting prídite upravený a v dobrej nálade.Výhody môjho prihlásenia sa do www.Nove-Tvare.sk:

  • na tejto stránke budem mať vytvorený profil so svojimi fotkami
  • budem neustále on-line. Nikdy neviem, koho a kedy takto zaujmem. Čo ak, o polnoci, ma objaví modelingový agent až niekde z Japonska?
  • ak nie som na „nete, vedia o tom, že existujem, len ja a moji známi
  • agentúra sa o všetko postará. Ja len osobne prídem na casting. Odfotia si ma, porozprávajú sa so mnou, spracujú moje údaje a na záver mi tu spravia profil.
  • kočky z nových TVÁRÍ ma po prihlasovacom castingu automaticky zaradia do komparzistov. Šance budem mať najmä v reklamách. Keď sa osvedčím, oslovia ma aj do modelingu či hostessingu.
  • stránka www.noveTVARE.sk je každým dňom trendovejšia. Len za mesiac máj 2011 ju navštívilo takmer 20.000 ľudí. Preklikali si ju vyše 200.000 krát!
  • chodia si sem vyberať tváre len tí najdôležitejší. Takže pozóóór! Sú to „kreatívci“ z reklamiek, majitelia veľkých spoločností, manažéri eventových agentúr,...
  • www.Nove-Tvare.sk je sexi! ;)

Dôležité!

Na prihlasovací casting môžete prísť kedykoľvek počas uvedenej doby. Netreba sa dopredu hlásiť. Do databázy www.Nove-Tvare.sk sa môže prihlásiť ktokoľvek. Aj mladí, tínedžeri, detičky, dôchodcovia, dámy a páni v najlepších rokoch atď. Nezáleží nám na Vašom veku či vzhľade. Veď v reklamách účinkujú najrôznejšie typy ľudí. Nízki, vysokí, štíhli, s pivným pupkom, pehatí, s odstávajúcimi ušami atď. Čím ste zaujímavejší, tým lepšie.

Prídite prosím v dobrej nálade, na fotkách sa usmievajte. Máme skúsenosti, že klienti si vo väčšine prípadov vyberajú ľudí, ktorí sa tvária, tak že sú „v pohode“. Nemusíte sa báť, že nebudete vedieť pózovať. Kľudne si to vyskúšajte doma pred zrkadlom. A fotograf Vám aj rád poradí. Dámy príďte jemne upravené. Make-up je voľte skôr prirodzený, než výrazné líčenie. Castingové fotografie je zakázané na celom svete retušovať. Klienti potrebujú vidieť ako vyzeráte v skutočnosti. (Fotky sa retušujú výhradne len na umeleckých fotkách pre modelky. Spýtajte sa nás na BOOK.) Pre všetkých platí – oblečenie voľte také, v ktorom dobre vyzeráte, zvýrazňuje Vašu postavu a je reprezentatívnejšie. Žiadne vyťahané svetre či mikiny, ktoré Vašu postavu len zdeformujú a celú zakryjú. Dajte si pozor aj na upravený účes. Ak máte dlhšie vlasy, tie by mali byť rozpustené.

Ako to funguje?

Na castingu vyplníte formulár. Spolupracovníci agentúry sa s Vami porozprávajú o Vašich možnostiach. Radi Vám poradia a pomôžu. Každý jeden prihlásený účastník bude priamo zaradený do databázy prvej a najväčšej on-line agentúry. Na stránke www.Nove-Tvare.sk Vám vytvoríme profil v sekcii komparzisti. Po splnení interných podmienok neskôr aj do sekcie modeling, fotomodeling či hostesing. Klienti si tváre vyberajú podľa svojho uváženia a potrieb.

Za zhotovenie Vašich castingových fotografií, spracovanie údajov a vytvorenie Vášho profilu sa hradí 19,99 Eur. Prečo? Suma bola zavedená z dôvodu, že keď je niečo zadarmo, každý to chce. Na castingy nám preto prichádzali častokrát ľudia aj čisto len z recesie. Nechali sa nafotiť, a keď sme ich už volali na konkrétne zákazky, nedovolali sme sa im. Zorganizovanie castingu však stojí agentúru nemalé peniaze. Z našich dlhoročných skúseností vieme, že ak už človek investuje do seba pár Eur a čas, myslí to vážne. A s takýmito ľuďmi chceme spolupracovať. A jednak, čo je v dnešnej dobe zadarmo? Ak aj je, stojí za tým väčšinou iná a väčšia pasca. www.Nove-Tvare.sk si účtuje výhradne len toto. Žiadne iné poplatky u nás neplatíte!

Ak ste radikálne zmenili svoj vzhľad, alebo detičky vyrástli, využite možnosť prefotenia. Stojí len 7,99 Eur. Nemusíte čakať, zahláste sa pracovníkom agentúry hneď po príchode.

NOVINKA: Chcete mať aj Vy doma všetky fotky, ktoré Vám spravíme na castigu? Je to jednoduché. Nahláste to na castingu pri odovzdávaní dotazníka. Stojí to len 9,99 Eur. Na mail získate všetky zábery (okolo 15-25 fotografií).

PS: Tešíme sa na Vás a skorú spoluprácu. Termíny castingov nájdete tu. Kliknite SEM.